Home LAJME Burri nga Saranda i jep fund jetës në mënyrë tragjike

Burri nga Saranda i jep fund jetës në mënyrë tragjike

Një 74-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke pirë fostoksinë. Ngjarja ndodhi në fshatin Metoq të Sarandës.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet V.T., i cili u vetëhelmua me fostoksinë.

Ai u transportua në gjendje të rënde në spitalin e Sarandës dhe nuk mundi të mbijetojë duke ndërruar jetë.