Farmacistja: Meshkujt shqiptarë kanë turp të blejnë prezervativë

0
Pasditen e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua nuditeti në prani të fëmijëve dhe situata të tjera që vendosin nënat...

FOTO/ Ana e “Për’puthen” zhvesh Beartin dhe “dënohet” me puthje

0
Pjesa e tretë e takimit mes Anës dhe Beartit mori një rrjedhë komplet tjetër. Duke parë ndrojtjen për t’u shprehur të Beartit, Ana mendoi...

Ndërron jetë në moshë të re aktori shqiptar (FOTO)

0
Aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci, raportohet se ditën e sotme (e hënë) ka ndërruar jetë nga kanceri në moshën 44 vjeçare. Lajmi u...

VIDEO/ E ndau nga gruaja, Fjolla Morina filmohet në momente intime me biznesmenin

0
Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja janë në prag të martesës dhe Fjolla ka treguar...

Horoskopi 26 tetor 2020, lexoni parashikimin e yjeve për ju

0
Dashi Nëse sot gjithçka ju duket e lodhshme, hiqeni nga priza, pushoni dhe mendoni për dashurinë. Pa marrë parasysh se sa të sresuar jeni ju...

VIDEO/ Incidenti “hot” gjatë transmetimit live, gazetarja hap këmbët dhe tregon ….

0
Gazetarja televizive italiane në TG5 duket se e harroi për një moment që ishte ulur pas një tavoline prej qelqi. Nëse do të tregohej pak...

Këmbëngulëse në dashuri, cilat shenja të horoskopit janë më të dhëna pas partnerit

0
Gaforrja Të dashura  pasionante dhe jo manipuluese, të lindurit nën shenjën e Gaforres nuk kursejnë efuzione dhe fjalë vlerësimi edhe në fazën e përparuar të...

Astronautja britanike: UFO-t ekzistojnë, ata jetojnë mes nesh në Tokë

0
“Alienët patjetër që ekzistojnë, ka thënë astronautja e parë e Britanisë - dhe është e mundur që ata po jetojnë mes nesh në Tokë,...

Horoskopi 20 tetor 2020, njihuni me parashikimin e yjeve për ju

0
Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të shkëlqyeshme sot....

E mbajti të fshehtë, Alketa Vejsiu tregon eksperiencën e saj të infektimit me COVID-19

0
“Vendos maskën” kjo është fjala me të cilën Alketa Vejsiu ka nisur postimin e saj në Instagram. Moderatorja ka...

TE FUNDIT