Astronautja britanike: UFO-t ekzistojnë, ata jetojnë mes nesh në Tokë

0
“Alienët patjetër që ekzistojnë, ka thënë astronautja e parë e Britanisë - dhe është e mundur që ata po jetojnë mes nesh në Tokë,...

Këmbëngulëse në dashuri, cilat shenja të horoskopit janë më të dhëna pas partnerit

0
Gaforrja Të dashura  pasionante dhe jo manipuluese, të lindurit nën shenjën e Gaforres nuk kursejnë efuzione dhe fjalë vlerësimi edhe në fazën e përparuar të...

VIDEO/ Incidenti “hot” gjatë transmetimit live, gazetarja hap këmbët dhe tregon ….

0
Gazetarja televizive italiane në TG5 duket se e harroi për një moment që ishte ulur pas një tavoline prej qelqi. Nëse do të tregohej pak...

Horoskopi 26 tetor 2020, lexoni parashikimin e yjeve për ju

0
Dashi Nëse sot gjithçka ju duket e lodhshme, hiqeni nga priza, pushoni dhe mendoni për dashurinë. Pa marrë parasysh se sa të sresuar jeni ju...

VIDEO/ E ndau nga gruaja, Fjolla Morina filmohet në momente intime me biznesmenin

0
Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla. Dyshja janë në prag të martesës dhe Fjolla ka treguar...

Ndërron jetë në moshë të re aktori shqiptar (FOTO)

0
Aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci, raportohet se ditën e sotme (e hënë) ka ndërruar jetë nga kanceri në moshën 44 vjeçare. Lajmi u...

FOTO/ Ana e “Për’puthen” zhvesh Beartin dhe “dënohet” me puthje

0
Pjesa e tretë e takimit mes Anës dhe Beartit mori një rrjedhë komplet tjetër. Duke parë ndrojtjen për t’u shprehur të Beartit, Ana mendoi...

TE FUNDIT