Pse si themi dot Ramës ‘ejvallah’ për detin?

0
Nga Andi Bushati Përtej shtendosjes miqësore dhe buzëqeshjeve në fytyrat e Ramës dhe Dendias, me shumë gjasë ajo që...

TE FUNDIT