Po shkëlqente në ndeshjet e fundit, mesfushori i Milanit dëmtohet keq në stërvitje

0
Lajm i keq për Milanin. Hakan Calhanoglu ka pësuar një dëmtin në seancën e sotme stërvitor dhe do të mungoj në ndeshjen...

TE FUNDIT