Home NDRYSHE E ‘braktisën’ pas shumë vitesh karrierë, çfarë i riktheu motrat Vjollca në...

E ‘braktisën’ pas shumë vitesh karrierë, çfarë i riktheu motrat Vjollca në Top Channel

Marina dhe Luana Vjollca janë dy prej moderatoreve më të komentuara dhe të pëlqyera të ekranit.

Ato e nisën karrierën e tyre në ekran duke u bërë pjesë e emisioneve në televizionin Top Channel. Por si Marina, ashtu edhe Luana u larguan nga ky televizion pas shumë vitesh karrierë.

Marina Vjollca u zhvendos në televizionin në Tv Klan, ndërsa Luana vetëm pak kohë më parë deklaroi se për shkak të projekteve të tjera në jetën e saj kishte zgjedhur të largohej nga televizioni pas 15 vitesh karrierë.

Së fundi një program televiziv i ka rikthyer motrat Vjollca në Top Channel. Pikërisht emisioni “Ëndërrtjerrësit”. Luana dhe Marina janë të ftuara për të rikujtuar eksperiencën dhe rrugëtimin e tyre në Top Channel.

Previous articleVIDEO/ Me pallto të zezë e kapele, del momenti i arrestimit të Elsa Lilës
Next articleAvokatja e Popullit, 33 mln lekë për të blerë një fuoristrade me “0” km